Rumianek (Matricaria chamomilla) – kwiat Bogów słońca.

Zakochał się w słonku rumianek, radośnie je witał o świcie, gdy oczy otwierał zaspane na złote promyki – na życie. Wesoły z rumianka kwiatuszek – wciąż śmiał się płatkami do słonka i cały tych płatków wianuszek znał każdy motylek na łąkach. Był taki niewinnie uroczy, że słońce się w nim zakochało, wędrując od rana do nocy po niebie, do niego się śmiało. Rósł kwiatek szczęśliwy … Czytaj dalej Rumianek (Matricaria chamomilla) – kwiat Bogów słońca.

Detoksykacja – drzwi do długowieczności.

Twoje ciało to dom dla twojej duszy. Od Ciebie zależy jak on będzie wyglądał i tylko ty możesz zdecydować czy będzie to piękna, wibrująca światłem świątynia czy wysypisko śmieci pełne śmierdzących odpadków, grzybów i robali.  DETOX / Detoksykacja, potocznie detoks (łac. detoxicatio – „usuwanie toksyny”). Ciało o które zadbano kompleksowo, które oczyszczono, naładowano pozytywną energią, miłością i tlenem, to ciało które odwdzięczy się doskonałym zdrowiem. W obecnych czasach jak … Czytaj dalej Detoksykacja – drzwi do długowieczności.

Miłość zaczynasz od siebie – zawsze.

Cokolwiek nie powiesz i jak wiele przytoczysz mi prawd życiowych, opowieści i sytuacji, zawsze wynika z nich jedna nauka Uniwersalna prawda – to miłość i akceptacja Siebie! Kiedy naprawdę w pełni zaakceptujesz i pokochasz siebie jako całość holistycznie, siłą rzeczy kochasz cały świat i wszystkich ludzi wraz z jego ciemnymi i jasnymi stronami. To dla wielu z nas trudna droga i zajmuje wiele czasu… Taka … Czytaj dalej Miłość zaczynasz od siebie – zawsze.

Czy jesteś wolny – TU i TERAZ?

Miłego wieczorku kochani i cudownych podróży astralnych.Jesteśmy pod wpływem magii nowiu, wyrzucamy co zbędne kochani. Dzisiejszy dzień, był wyjątkowy ponieważ nastąpiło zaćmienie słońca, dzieje się tak kiedy nastąpi połączenie energii męskiej – księżyca, z energią męską słońca. To wyjątkowe zdarzenie, tchnie magią i miłością. Dobry czas na wszelkie rytuały związane z miłością, obfitością oraz porzucenia zbędnego balastu. Dążymy do wolności. Czy jesteś wolnym człowiekiem? Zastanów … Czytaj dalej Czy jesteś wolny – TU i TERAZ?

Znajdź sobie obiad na łące czyli kilka sałatek, które skradną Twoje serce.

  Ziołowe szaleństwo trwa kochani, korzystajmy z tych dobroci. Natura podaje nam na talerzu najwspanialszy pokarm na ziemi są nim zioła, te rosnące dziko to jedne z nielicznych na ziemie, których człowiek jeszcze nie zepsuł – niehybrydyzowane rośliny mocy. Nie ma nic zdrowszego i nie ma nic lepszego od dziko rosnących roślin. ZIOŁOWE SZALEŃSTWO DZIEWANNY 1 awokado, 2 pomidorki malinowe lub śliwkowe, garść podagrycznika, 2 … Czytaj dalej Znajdź sobie obiad na łące czyli kilka sałatek, które skradną Twoje serce.

Jesteś CUDem, jedynym i niepowtarzalnym.

Nie przejmuj się jeśli ktoś nie rozumie twojej drogi, nie musi rozumieć bo to Twoja droga.Twoja własna, osobista ścieżka wydeptana twoimi pięknymi stopami, okraszona twoim potem, twoimi uśmiechami, twoją radością, a czasem nawet łzami…Nie bój się zmian do swoich przekonań, przyzwyczajeń i zasad.Nie bój się ryzyka. Rozwijaj się, rozkwitaj, próbuj, smakuj, rozkoszuj, szukaj, zmieniaj…Zasady to nic innego jak więzienie, nie zamykaj się za kratami zasad … Czytaj dalej Jesteś CUDem, jedynym i niepowtarzalnym.

Pieczarkowe kanapeczki.

Ale po co gotować? PIECZARKOWE KANAPKI Składniki: kilka dużych pieczarek, pomidorki, ogórek, rzodkiewka, papryka lub inne dowolne warzywa. Składniki na twarożek: 0,5 szklanki wymoczonych pestek dyni, 0,5 szklanki skiełkowanego lub moczonego całą noc słonecznika,sok z małej cytryny, szczypta soli, szczypta pieprzu, pęczek koperku. Składniki na marynatę: 3 łyżeczki oleju z awokado na zimno tłoczonego, 1 łyżeczka słodkiej papryki wędzonej, 3 łyżeczki coconut aminos. Przygotowanie. Pieczarki … Czytaj dalej Pieczarkowe kanapeczki.