Rumianek (Matricaria chamomilla) – kwiat Bogów słońca.

Zakochał się w słonku rumianek, radośnie je witał o świcie, gdy oczy otwierał zaspane na złote promyki – na życie. Wesoły z rumianka kwiatuszek – wciąż śmiał się płatkami do słonka i cały tych płatków wianuszek znał każdy motylek na łąkach. Był taki niewinnie uroczy, że słońce się w nim zakochało, wędrując od rana do nocy po niebie, do niego się śmiało. Rósł kwiatek szczęśliwy … Czytaj dalej Rumianek (Matricaria chamomilla) – kwiat Bogów słońca.

Detoksykacja – drzwi do długowieczności.

Twoje ciało to dom dla twojej duszy. Od Ciebie zależy jak on będzie wyglądał i tylko ty możesz zdecydować czy będzie to piękna, wibrująca światłem świątynia czy wysypisko śmieci pełne śmierdzących odpadków, grzybów i robali.  DETOX / Detoksykacja, potocznie detoks (łac. detoxicatio – „usuwanie toksyny”). Ciało o które zadbano kompleksowo, które oczyszczono, naładowano pozytywną energią, miłością i tlenem, to ciało które odwdzięczy się doskonałym zdrowiem. W obecnych czasach jak … Czytaj dalej Detoksykacja – drzwi do długowieczności.

Skąd się biorą choroby? Kwasica.

KWASICA TO OBECNIE CHOROBA NIEMAL KAŻDEGO CZŁOWIEKA, KTÓREMU COŚ DOLEGA Kiedy Twoja dieta w przeważającej mierze jest kwasotwórcza (o tym poniżej), układ hormonalny traci równowagę, w następstwie jedzenie wewnątrz Ciebie fermentuje i gnije. I zamiast poprawnie się strawić, zaczyna się wytwarzać nadmierny śluz i stany zapalne. Krew staje się toksyczna, a układ limfatyczny zatkany. Lekarze i ludzie nazywają to „chorobą”. W obecnych czasach tych chorób … Czytaj dalej Skąd się biorą choroby? Kwasica.

Sabat Samhain

Śmierć nie stanowi bariery dla miłości, a gdy kręci się koło życia, śmierć jest naturalnym jego procesem, która po prostu otwiera drogę do następnego cyklu odrodzenia, w którym jesteśmy resetowani do zupełnie nowego doświadczenia. Sabat Samhain jest świętem jesiennego Słońca, którego siła o tej porze roku maleje, a w ziemskie życie wkracza noc, czyli mrok. To magiczny czas przemijania. Świętowanie ciemności, nie w pojęciu czegoś … Czytaj dalej Sabat Samhain

Litha – święto światła i miłości.

„Wykorzystaj światło panujące podczas lata, bowiem pomoże Ci ono dostroić się do światła, które wszyscy nosimy w swoim wnętrzu. Pozwól, aby blask słońca świecącego nad głową przypomniał Ci o tym, że powinnaś patrzeć na życie optymistycznie i pozwolić, aby twoje własne wewnętrzne światło zaświeciło z siłą dostrzegalną dla reszty świata.” Podczas Przesilenia Letniego mogą wydarzyć się cuda i życie może Cię nieźle zaskoczyć. Dziś bowiem … Czytaj dalej Litha – święto światła i miłości.

Jak dbać o siebie zdrowo i naturalnie.

To czym karmimy swoje ciało jest bardzo ważne, ale tak samo istotne jest to co na nie nakładamy. Pamiętajmy bowiem, że nasza skóra chłonie wszystko jak gąbka wodę. Jeśli chłonie toksyny, nasze organy oraz całe ciało są nimi zanieczyszczone. Bardzo trudno później się tego wszystkiego pozbyć. Pojawiają się problemy, nie tylko ze skórą, z wątrobą, z płucami, ale dużo poważniejsze. Przykładem może tu być guz … Czytaj dalej Jak dbać o siebie zdrowo i naturalnie.

Źródło.

Żyjemy w iluzorycznym przekonaniu całkowitego oderwania od niewyczerpalnego źródła wiedzy i energii. Wszystko co przeczytam i usłyszę przesiewam przez swoje osobiste sito świadomości.Kiedy już przesieję pozostawiam te, które ze mną rezonują. Kiedy mogę sprawdzić sama na sobie czy tak jest faktycznie, robię to. Kiedy nie mogę lub mam wątpliwości wychodzę do Natury. Siadam pośród wiekowych drzew pod gwieździstym niebem, w połączeniu z Matką Ziemią, wyłączam … Czytaj dalej Źródło.