Doktor Robert Morse – mistrz detoksykacji, największy uzdrowiciel naszych czasów.

Uczyńmy nasze życie tym, czym chcielibyśmy by ono było. Jeśli chcesz, aby twoje ciało było zdrowe, niech tak się stanie - spraw, by było zdrowe. To czy ono będzie zdrowe, czy nie zależy tylko od Ciebie samego. Ty dec.png

Detoksykacja i odnowa biologiczna jest nauką i sztuką, a najlepszą wiedzę  na ten temat czerpie się od mistrzów praktykujących ją z sukcesem u swoich pacjentów, takim mistrzem jest zdecydowanie dr R. Robert Morse.

Na postać doktora Roberta Morse trafiłam mniej więcej półtora roku temu i to było najlepsze co mogło mi się przytrafić. Będąc już na surowej diecie w procesie oczyszczania stąpałam po omacku, moja detoksykacja co prawda przynosiła efekty, ale w pewnym momencie poczułam, że stanęłam w miejscu i nie mogę ruszyć dalej.

Wtedy jeszcze nie wiedziałam jak duże znaczenie ma limfa i, że kluczem do naprawy naszego ciała jest sprawne funkcjonowanie naszych gruczołów. Skupiałam się na organach zapominając o tych jakże ważnych częściach naszego ciała jakim są te maleńkie gruczoły.  Bardzo niewiele informacji o doktorze jest w języku polskim, a szkoda gdyż wiedza, którą przekazuje jest bardzo potrzebna, zarówno tym, którzy zmagają się z poważnymi problemami zdrowia, jak i tym, którzy szukają sposobu jak żyć długo w zdrowiu i szczęściu. Na szczęście powoli się to zmienia, a jest już kilka kanałów na YouTube, gdzie można znaleźć filmy doktora z tłumaczeniem i takie wam dzisiaj przedstawię, zachęcając do subskrypcji. Warto być na bieżąco i zdobywać wiedzę, której nie znajdziemy w żadnych innych publikacjach medycznych.

Doktor Robert Morse jest dyplomowanym, certyfikowanym i akredytowanym, naturopatą, biochemikiem, irydologiem oraz mistrzem zielarstwa.

Od 1974 r. jest właścicielem Natural Health Clinic  Kliniki ziołowej z siedzibą w Port Charlotte w stanie Floryda, która zajmuje się leczeniem metodą terapii naturalnych. Dr Morse uczy również wielu innych lekarzy i pracowników służby zdrowia sztuki detoksykacji i regeneracji komórkowej.

Dr Morse był bliskim przyjacielem nieżyjącego już dr. Bernarda Jensena, znanego w Stanach Zjednoczonych ojca nauki o irydologii oraz wielkiego orędownika surowego, „żywego” jedzenia. Dr Jensen nazwał dr. Morse jednym z największych uzdrowicieli świata.

UWAGA! Jeśli chcesz odtworzyć film z tłumaczeniem, wybierz opcję w pierwszym okienku na dole po prawej stronie : napisy.

Doktor Morse o sobie 👇

Ponad czterdziestoletnia praktyka doktora Morse pomogła tysiącom ludzi na całym świecie wyleczyć się z przeróżnych chorób, bardzo często tam gdzie zawodziła medycyna akademicka. Doktor Morse w swojej klinice pomaga za pomocą swoich kuracji pokonać nowotwory, cukrzycę, stwardnienie rozsiane, chorobę Crohna, twardzinę, trądzik, egzemę i inne bardzo poważne choroby.

Doktor Morse jest członkiem International Association of Naprapathic Physicians i American Naturopathic Medical Association oraz członkiem honorowym (ASPEMT) Associacao Profissional dos Especialistas da Medicina Tradicional (Portugalia).

Jego pasją jest nauczanie i cotygodniowe publiczne wystąpienia za pośrednictwem platformy YouTube, na której prowadzi swój kanał. Kanał rozpoczął funkcjonowanie w 2011 roku, z misją aby pomóc światu wyzdrowieć. Obecnie ma już ponad 1 300 000 odsłon swoich filmów. Trzydzieści pięć lat temu dr Morse stworzył dla swojej kliniki odmładzania i regeneracji wyjątkowo mocne preparaty ziołowe oraz ich formuły, przeznaczone do uzdrawiania tkanek. Formuły te zyskały wielkie uznanie i obecnie są już używane na całym świecie.

Link do kanału doktora Morse. 👇

https://www.youtube.com/channel/UC0ZBff-hRPchbXSe2o-aZdA

W roku 1998 uzyskał tytuł honorowy Uniwersytetu Medycznego w Portugalii za profesjonalną pracę w dziedzinie regeneracji tkanek. Jest autorem kilku książek dotyczących naturalnych terapii naturalnych oraz niezliczonej ilości artykułów. Niedawno wydawnictwo mojego kolegi Jakuba Tyrały (na Facebook „Z Jakubem po zdrowie”) Raw  Retreats Polska wydało książkę Roberta Morse w języku polskim. Książka „Cud detoksykacji” jest prawdziwą encyklopedią zdrowia i detoksykacji. Osobiście moja detoksykacja opiera się właśnie na wiedzy zdobywanej z kanału doktora oraz jego książki.

Dr. Mors o układzie limfatycznym guzach nowotworowych oraz filtracji nerek.👇

Dr Morse uważa, że nie istnieje taka część ciała, której nie moglibyśmy uzdrowić. Wszystko zależne jest od nas samych i prawidłowym wykorzystaniu metod detoksykacji.  To właśnie detoksykacja jest kluczem do zdrowia, gdyż umożliwia regenerację na poziomie komórkowym oraz odzyskaniem indywidualnej dla każdego genetycznej pamięci komórkowej. Proces detoksykacji jest tym kluczem bowiem jest to czas kiedy pozwalamy naszemu ciału na samodzielne oczyszczanie się oraz stanem głębokiej relaksacji, ponieważ wszystkie problemy i choroby tak naprawdę biorą się z przewlekłego stresu. Dr. Morse przykłada nie tylko duże znaczenie leczeniu naszego fizycznego ciała, ale również ciała duchowego. Uzdrawiania i rozwoju na poziomie duszy i naszej świadomości. Życie w jedności z naturą, unikanie stresu, jego przekazy są pełne miłości i wiary w ludzkość i Boską pomoc.

Jeśli próbujesz stymulować drogę do zdrowia, to się nie stanie. Zdrowie nie może być stymulowane (np. przez kawę czy inne substancje i leki medyczne), zdrowie musi być dynamiczne, oznacza to spontaniczne wydzielanie .png

Doktor Morse udowodnił, że tajemnica do zdrowia naszego zdrowia tkwi w drożnym układzie limfatycznym, sprawnych gruczołach i organach oraz odpowiedniej alkalizacji.

Ciało ludzkie składa się z wielu komórek i dwóch głównych płynów ustrojowych krwi oraz limfy. System limfatyczny i układ immunologiczny współpracują ze sobą w celu zapewnienia zarówno niezbędnej ochrony, jak i eliminacji pozostałości powstałych w organizmie.

Oba systemy należą do kategorii systemów wydalania, ale każdy z nich jest systemem autonomicznym.

Układ limfatyczny działa jak jeden, wielki system usuwania wszelkich zanieczyszczeń i trucizn. Zapewnia on nie tylko ochronę komórek, ale również służy do usuwania odpadów.

Nasza limfa jest więc swojego rodzaju kanalizacją naszego ciała, bo właśnie do niej trafiają wszelkie odpady komórkowe, które mają ulec oczyszczeniu i eliminacji. Jeśli limfa ulegnie intoksykacji, zacznie być pożywką dla niechcianych bakterii, pasożytów i wirusów. Może też ulec zakwaszeniu, niszcząc komórki i tkanki w całym organizmie.

Dr. Morse o detoksykacji👇

Za zanieczyszczenie organizmu oraz choroby odpowiada kwaśna strona chemii, która doprowadza do stanów zapalnych oraz zakwaszenia organizmu. W sytuacji kiedy następuje zakwaszenie limfy spowodowanym jej zastojem, mamy do czynienia z problemami w funkcjonowaniu nerek oraz nadnerczy i właśnie odpowiednia detoksykacja jest jedynym i skutecznym rozwiązaniem tego problemu.

Przez oczyszczoną krew i limfę oraz głównie przez to, co zjadamy, jesteśmy w stanie odbudować nasze komórki i odtworzyć ich pierwotną strukturę genetyczną. Samo oczyszczenie krwi jest dość proste, natomiast w przypadku limfy proces jest trudniejszy i bardziej skomplikowany, a sama detoksykacja może trwać nawet latami. Właśnie dlatego kilkudniowe detoksykacje nie przynoszą pożądanych rezultatów, gdyż nie są w stanie poruszyć kwestii zmian w układzie limfatycznym.

Dr. Morse – Pokarmy niezbędne by utrzymać zdrowie. 👇

Dr Morse uważa, że najbardziej zaśluzowanym pokarmem na naszej planecie jest nabiał oraz rafinowane cukry, które zwiększają produkcję śluzu i powodują przekrwienie zatok, gardła, oskrzeli i płuc. Natomiast wszystkie problemy zdrowotne mają związek z udziałem kwasów. Dokładnie tak jest na przykład z nowotworami powstają one na skutek tego, że kwasy uszkadzają komórki, które następnie mutują.

Dr Morse o odśluzowaniu organizmu.👇

Zdaniem dr. Roberta Morse sztuka prawdziwej, przeprowadzonej prawidłowo detoksykacji organizmu jest doświadczeniem postu i głównie diety owocowej, a nie diety warzywnej. Same surowe warzywa, smoothie warzywne itp. są doskonałe do budowania mięśni, a nie do oczyszczania.

SPOŻYWAJ JEDZENIE, KTÓRE JEST BIOLOGICZNIE DOPASOWANE DO TWOJEGO GATUNKU – Dr. Robert Morse

Dr. Morse o postach.👇

Prawdziwy stan zdrowia, zregenerowanie tkanek, usunięcie guzów itp. możemy osiągnąć tylko i wyłącznie wtedy, gdy poruszymy limfą, a tego dokonamy przede wszystkim za pomocą ziół i owoców ponieważ to właśnie owoce one mają najmocniejsze właściwości ściągające.

Najdelikatniejszym dla człowieka pokarmem, wymagającym najmniej pracy ze strony układu pokarmowego i najmniej go obciążającym są owoce szczególnie polecane są te bardzo soczyste, zawierające najwięcej wody (jagody, melony, arbuzy, cytrusy, winogrona itd.).

Zdaniem doktora soczyste owoce nie tylko nawilżają ciało, przepłukując każdą komórkę właściwie uporządkowanymi molekułami wody (woda strukturalna), ale i wspomagają przez to nasz system w oczyszczaniu niezmiernie ważnego układu limfatycznego. Pamiętajmy, że zwykła woda ze szklanki nie dociera tak łatwo do komórek.

Dr. Morse o poście na cytrynie i winogronach.👇

Doktor zapewnia o wielu zdrowotnych sukcesach, które udało mu się osiągnąć, przeprowadzając u odwiedzających jego klinikę 40-dniowy post winogronowy.

Dr. Morse – Stwardnienie rozsiane świadectwo.👇

Potężne właściwości ściągające ma również cytryna oraz świeże pomarańcze i grejpfruty, które działają alkalizująco, a także arbuzy, jabłka, gruszki i wszelkie owoce półkwaśne.  Doktor Morse zaleca spożywanie w ciągu dnia, tak długo, jak to możliwe, surowych owoców, które warunkują doskonały zastrzyk energii, a wieczorem warzywne sałatki, które pozwalają zwolnić proces detoksykacji i obniżyć poziom energetyczny organizmu.

Doktor Mors poleca zamiast suplementów zioła, a swoje terapie opiera na wyciągach z nich.  Liczne doświadczenia i przypadki opisywanych uzdrowień są świadectwem, że procesowi detoksykacji organizmu według doktora Morse jest skuteczny w każdym przypadku.

Bardzo ważna jest hierarchia i kolejność działań. Wszystko bowiem w naturze ma swoją kolejność i hierarchię zgodnie z odwiecznym porządkiem wszechświata. Wszystko ma w naturze swoje odpowiednie miejsce, hierarchię i czas. Natura nie spieszy się, ale zawsze zdąży na czas. Dlatego warto śledzić kanał doktora i czytać jego publikacje. Zasięgnąć porady kogoś, kto ma w tym zakresie wiedzę i doświadczenie lub uczyć się samemu. Zakupić sobie książkę dr. Morsa, z której krok po kroku samodzielnie i prawidłowo przeprowadzimy siebie przez taki proces.

Należy postępować rozsądnie i zaakceptować, że kiedy kładziemy się na stole operacyjnym Matki Natury  musimy odcierpieć swoje i odbyć pokutę za wszystkie grzeszki jakich przeciwko naszemu ciału się dopuściliśmy (śmieciowe pożywienie, leki, stresy, chemikalia, kosmetyki, szczepionki, a nawet mamusia, która się w ciąży lub przed ciążą nie szanowała i nigdy nie oczyszczała swojego ciała, bo skąd miała wiedzieć, że to klucz do zdrowia dla jej dziecka). Czasem więc doprowadzenie tego co psuliśmy przez lata i tego co nieświadomie psuli nasi przodkowie trwa to bardzo długo. Ale uwierzcie mi na słowo kochani, naprawdę warto!

Na surowej drodze jestem trzy lata, ale dopiero od ponad roku, od kiedy 90 % mojego pożywienia stanowią owoce poczułam czym tak naprawdę jest prawdziwy detoks. Nalewki dr. Morsa są moim skromnym zdaniem bez wątpienia najskuteczniejszym i najsilniej działającym „lekarstwem” w procesie uzdrawiania oraz detoksykacji. A ziołami zajmuję się od dziecka i stosowałam je w różnych etapach mojego życia, nie tylko u siebie, ale także u moich bliskich i wielu moich znajomych.

Sam doktor jest przekonany, że kto raz podejmie się takiego procesu jaki promuje, wkroczy na tą ścieżkę i zobaczy jego pozytywne skutki, pozostanie jej już wierny na zawsze. Czego ja jak i wielu moich znajomych oraz tysiące osób jakim pomógł Dr. Morse jest tego żywym przykładem.

Pozdrawiam z miłością Dziewanna 💚

Dr. Morse o koronawirusie.

Dr. Morse o cukrach i wiele innych informacji. 👇

 

Zapraszam chętnych na detoksykację pod moim okiem krok po kroku, według wskazań Dr. Morsa.

Kontakt mailowy: surowydetoks@wp.pl

oraz po zioła i moje mieszanki: zielnikdziewanna@gmail.com

Link do sklepu Dr. Morse na Europę:

https://thejuiceretreat.co.uk/drmorseherbs/index.php?route=product/category&path=71_70

Dystrybutorem oryginalnych nalewek dr. Morse zajmuje się również Ilona na Facebook strona „Surowa Ilona”  https://www.facebook.com/surowailona/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 uwag do wpisu “Doktor Robert Morse – mistrz detoksykacji, największy uzdrowiciel naszych czasów.

   1. Ważne czy jesz produkty odzwierzęce. Jeśli tak to dalej się zakwaszasz i ciężko będzie coś zdziałać. Kasze i ziarna też nie pomagają, bo ogólnie zaburzają pracę organizmu, a więc też regenerację. Owoce i warzywa małoskrobiowe. Czas i cierpliwość. Nie ma cudownych lekarstw.

    Polubienie

   2. Detoksykacja na poziomie komórkowym, czyli owocami i ziołami. Należałoby skupić się na przytarczycach oraz nadnerczach. Tymczasowo można robić okłady z żywokostu oraz oleju rycynowego. Maść z zywokostu, duże ilości witaminy C z dzikiej róży lub aceroli w połączeniu z rutą mieloną. 4 kopiaste łyżki witaminy, 1 łyżeczka ruty lub forsycji mielonej, 1 łyżka miodu spadziowego, mieszamy w 1,5 litrze dobrej jakości wody i popijamy w ciągu dnia.

    Polubienie

 1. Odkąd dowiedziałem się 2 lata temu o raku przełyku, poszukuje alternatywy pierwszy kontakt z Prof. M. Tombakiem i jego publikacjami, po rocznej „diecie”(nie wyeliminowałem pieczywa, nabiału) wróciłem do punktu wyjścia, potem lektura ” Cud terapii Gersona”( lewatywy+ soki warzywno-owocowe), obecnie zetknąłem się z wykładami dr.R.Morsea i próbuje uporządkować swoją drogę do zdrowia… Dariusz.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Sformułowanie „na stole operacyjnym Matki Natury” pochodzi od innego autora – Arnolda Ehreta, który żył o wiele wcześniej. Wniosek nasuwa się sam. Ehret nie używał żadnych nalewek i mikstur, bo czy ktoś widział dziko żyjącą małpę pijącą nalewkę…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: