Droga do oświecenia poprzez owoce? Od punkówy do frutarianki (część 2).

Kiedy sobie uświadomisz, że niczego Ci nie brakuje, cały wszechświat będzie należał do Ciebie..png

„Rób zawsze to co kochasz i w zgodzie ze sobą, a wszechświat otworzy Ci wszystkie bramy do spełnienia i sprawi, że Twoje życie będzie takie jakie sobie wymarzysz.”

– Dziewanna 

Jak działa prawo przyciągania? Czy poprzez surową dietę i owoce można doświadczyć oświecenia?

Uczestnicząc w owej tajemnicy zwanej życiem, nieustannie poszukujemy na wszystko co się dzieje usprawiedliwienia, a wszystko co nas spotyka zrzucamy na los. Od zarania dziejów towarzyszy nam chęć przejęcia kontroli nad własnym życiem, lecz nie wiemy jak tego dokonać lub jesteśmy przekonani, że nie mamy na nie wpływu. Wciąż towarzyszą nam lęki, poczynając od tych najmniejszych i najskrytszych dotyczących naszych fizycznych ciał (starzenia się czy chorób) i bliskich związków, aż po te większe lęki spędzające nam sen z powiek, te dotyczące śmierci, czy naszych bliskich i naszej dalszej lub bliższej przyszłości. Często nie zdajemy sobie sprawy, że właśnie te lęki, mogą być blokadą tego, iż nie dzieje się tak jak byśmy tego oczekiwali.
W moim życiu zawsze była magia przyciągania, niestety nie zawsze umiałam z niej korzystać, nie rozumiałam jej i nie zauważałam. To znaczy nie do końca, korzystałam z niej, tak jak większość z nas – nieświadomie. 

Nie tworzyłam rzeczywistości świadomie, tworzyłam bez zastanowienia. Wszystko co wydarzało się w moim życiu, każdy człowiek jakiego spotkałam na swojej drodze był mi dany, ponieważ sama go przyciągnęłam, był mi dany właśnie po to, abym obudziła się z głębokiego snu i zrozumiała tą jakże istotną i ważną kwestię, podstawę naszego życia tu w tej gęstości – na ziemi jaką jest Prawo Przyciągania.

W naszym życiu bowiem zadziewa się tylko to, na co sami dajemy przyzwolenie, nawet nieświadomie. Dotyczy to wszystkich doświadczeń i wszystkich osób z którymi zetknął nas los i tych dobrych i tych, których niekoniecznie pragnęliśmy –  bez wyjątku.

Kiedy w twojej głowie przeważa zwątpienie, kiedy dasz sobie wmówić i uwierzysz w to co mówią Ci inni – cuda się nie wydarzą lub wydarzą, ale nie będą takie jakie ty chcesz aby były.

Fizyczne ciało jest bramą do wszystkich pozostałych ciał. Uzdrawiając ciało fizyczne uzdrawiamy wszystkie pozostałe ciała łącznie z emocjonalnym. Te dwa aspekty idą w parze. Fizyczność jest przedłużeniem duszy w ten .png

Jakie prawa działały u mnie? Wszystkie o jakich można sobie pomarzyć.  Kiedy dziś patrzę wstecz, widzę je i myślę sobie: „jakaż ty ślepa byłaś kobieto”. Ale niczego absolutnie niczego nie żałuję i nic kompletnie nic nie zmieniłabym gdybym mogła. Nie zrobiłabym tego ponieważ nie byłabym dziś w miejscu, w którym jestem teraz. Zawsze starałam się robić to co kocham, choć nie zawsze było to dla mnie dobre. A jednak wszystko przychodziło mi z łatwością. Tak jak każdemu z nas, tylko nie zawsze to dostrzegamy. Chociażby prosty przykład mojej pracy. Kiedy nie stroniłam od używek i alkoholu pracowałam jako barmanka. W tą właśnie stronę pokierowała mnie moja siła przyciągania, chociaż bliscy próbowali mnie odwieść od tego zamiaru, ja przystałam na swoim.

Jakiś czas później moją pasją stały się kwiaty, cały mój dom był jednym wielkim ogrodem, miałam ponad 100 kwiatów w domu, uwielbiałam i do dziś uwielbiam się nimi otaczać. Dokładnie wtedy wyjechałam do Holandii i właśnie wtedy otrzymałam pracę jako florystka. Cóż za wspaniały „zbieg okoliczności” myślałam wtedy, dziś wiem, że nie ma zbiegów okoliczności ani przypadków. To podświadomość, która działała od zawsze. Kiedyś myślałam, że w mojej rodzinie kobiety przynoszą pecha, tak mi wmówiono i wszystko mi się zgadzało, wszystko układało się w całość. Widziałam pechowe i smutne życie mojej prababki, później matki, mojej ciotki i innych kobiet w mojej rodzinie, widziałam moje nieudane małżeństwo, dostrzegałam tylko tego „pecha”, widziałam smutne, czasami tragiczne życie moich przodków i przez myśl mi nie przeszło, że może być inaczej. Wierzyłam w to, bo ktoś mi tak powiedział i widziałam tylko to, co chciałam widzieć. Nie widziałam wtedy, że moje smutne dzieciństwo bez rodziców, wcale nie było smutne. Miałam kochających mnie, jak nikogo na świecie dziadków, którzy byli dla mnie wspaniałymi rodzicami, opiekunami i przewodnikami zarazem. Miałam wszystko, ale widziałam tylko to co, wówczas chciałam widzieć, dostrzegałam tylko to czego nie miałam, nie potrafiłam docenić tego co mam.

Okłamywałam samą siebie i wszystkich dookoła, a emocje i to co tak naprawdę we mnie tkwiło zagłuszałam alkoholem. Dziś widzę jak bardzo zostałam wprowadzona w błąd, jak bardzo to co mówią nam inni wpływa na nasze życie. Jak łatwo można nas zmanipulować. Jak łatwo ulegamy wpływom, jak często jesteśmy ślepi na to, że to my, nikt inny jest odpowiedzialny za to co nam się przydarza i za świat, który nas otacza.

Surowe pożywienie i detoksykacja, to nie dieta, to przebudzenie..png

 

To my sami wybieramy sobie swoje życie, swoich rodziców i swój los – nikt za nas tego nie może zrobić. Jesteśmy istotami, które posiadają wolną wolę, każda nasza decyzja, każdy nasz wybór pociąga za sobą lawinę konsekwencji i następne zdarzenia, ale zawsze mamy wybór. Podświadomie dajemy przyzwolenie, a wszechświat odbiera nasz sygnał i działa. Nasza istota wewnętrzna rozumie, iż w każdych okolicznościach, dysponujemy wolnością tworzenia tego, czego pragniemy, lecz kiedy nasza percepcja podpowiada nam: nie jesteś wolny, lub tak musi być owe negatywne emocje wypływające ze smutku, z rozpaczy, bądź też lęku, wskazują na naszą dysharmonię względem tego źródła przyciągania.

Twoja Istota wewnętrzna rozumie, iż w każdych okolicznościach dysponujesz wolnością tworzenia tego, czego pragniesz.  To od Ciebie zależy czy będzie działała na twoją korzyść. Zapamiętaj to sobie i nigdy nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Rozważnie kieruj swoje prośby do wszechświata.

Zauważ cuda w swoim życiu, bo takowe są, ale być może ich jeszcze nie widzisz lub po prostu nie chcesz ich zauważyć. Doświadczaj, przyjmuj wszystko co daje Ci prawo przyciągania, rozważaj, ucz się i wyciągaj wnioski. Niektóre z twoich przekonań są dla ciebie korzystne i dobrze ci służą, a niektóre nie. Uświadomienie sobie względności wibracyjnej zachodzącej pomiędzy twoim uaktywnionym pragnieniem, a uaktywnionymi przekonaniami, to klucz do sukcesu, kiedy to odkryjesz, przekonasz się, że nie jest trudno znaleźć i aktywować takie przekonania, które pozostają w harmonii z twoimi pragnieniami, a kiedy uda ci się to osiągnąć, pragnienia, których urzeczywistnienie sobie zamierzyłeś, przybiorą postać fizycznej manifestacji w twoim życiu. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że są istotami wibracyjnymi żyjącymi w wibracyjnym wszechświecie, i większość z nich nie uświadamia sobie, że na poziomie wibracyjnym przyciągają do siebie swoją własną rzeczywistość. 


Nie mów nikomu kto nie chce rozwijać się duchowo o tym, jak owoce i warzywa wpływają na poszerzanie świadomości,ponieważ elektromagnetyzm w surowym pożywieniu posiada Inteligencje..png

Być może wielu z was odczuwa głębokie poruszenie w zakamarkach swojej pamięci, kiedy słyszą, iż sami są twórcami swojej rzeczywistości. Przywołują natychmiast wszystkie swoje nieszczęścia, wszelkie straty i niepowodzenia. Skupiają się na tym, nie dostrzegając drugiej strony, negatywna reakcja na to, co im się przytrafiło jest jak najbardziej usprawiedliwiona, to jednak, owe negatywne emocje wskazują na to, że osoba taka zatrzymała się w miejscu, w którym nie może otrzymać tego, czego naprawdę pragnie.

Pamiętaj o tym, nigdy nie odbywasz tylko jednej podróży. W każdej chwili, doświadczasz dwóch równoległych: podróży działań będącej twoją świadomością w czasie i przestrzeni oraz rzeczy, które już się urzeczywistniły, jak również podróży emocjonalnej będącej twoją wibracyjną odpowiedzią na ów moment mocy w czasie, w którym rodzą się wszystkie przyszłe doświadczenia.

Dziś korzystam z prawa przyciągania z całych sił. Wszystko po kolei zadziewa się dokładnie tak jak ja tego pragnę. Robię to co kocham, robię to co jest zgodne z moją wolą i to co mi służy. Wszystko o czym zamarzę przychodzi mi z lekkością i z łatwością. Wszechświat mi sprzyja ponieważ ja sprzyjam jemu.

To wszystko przyszło do mnie kiedy zmieniłam dietę, kiedy moim pożywieniem stały się owoce… Nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki „obudziłam” się i powiedziałam sobie NIE, tak być nie może, dlaczego wierzę innym, a nie potrafię sobie.  To ja jestem odpowiedzialna za swój los, to ja decyduję, nikt inny i nic innego tego nie zmieni, bo taka jest moja wola. Być może trudno ci będzie w to uwierzyć, ale droga do oświecenia może wieść na skróty, poprzez to co spożywasz. Czy to nie zadziwiające? Wiem, że możesz nie wierzyć w to co piszę, ale tak jest i ja jestem tego żywym przykładem. Nie tylko ja, bardzo wielu moich znajomych, którzy zmienili swoją dietę może to potwierdzić.

Kiedy odrzucisz ze swojego życia przetworzony pokarm, kiedy twoje ciało oczyści się z niego, twój umysł zacznie działać na innej częstotliwości. To cud wolności, magia powrotu do natury, to właśnie ona pozwala nam się „obudzić”, to ona daje siłę, wiarę w siebie, odsłania przed nami nieprzebrane możliwości, ponieważ jest nieodłączną energią wszechświata, rezonuje z naszą duszą i naszym ciałem. Jest tak silna, że nikt ani nic nie jest w stanie jej zachwiać. Martwe pożywienie nigdy Ci tego nie zaoferuje, nie ma w nim magii natury, jest martwe, nie ma w nim światła, właśnie tego światła, które mnie oświeciło. Nie ma w nim mocy życia, pozytywnych wibracji, biofotonów, nie znajdziesz w nich oświecenia i miłości.

Kiedy oczyszczasz swoje ciało, oczyszczasz świadomość. - Ray Maor.png

Kiedyś byłam buntującą się punkówą, bo chciałam nią być, chciałam się buntować, chciałam walczyć o lepszy świat, o szczęście, o innych, o miłość. Wciąż walczyłam i wciąż doświadczałam smutku i rozczarowania. To była moja droga, taką wybrałam, to była trudna droga, droga pod górę usłana kamieniami.

Dziś jestem wolna, nie ma we mnie buntu, przyjmuję wszystko takie jakim jest. Dziś chcę być światłem dla tych, którzy nadal się buntują, którzy chcą walczyć, chcę pokazać im, że droga nie wiedzie poprzez bunt. Chcę pokazać, że każdy z nas zasługuje na wszystko co najlepsze, że porównywanie się i myślenie:” temu to się wiedzie”, albo „temu to się udało”, czy „temu wszystko przychodzi łatwo” jest błędem i działa na naszą niekorzyść. Przestań oczekiwać, przestać winić los. Smutek, zazdrość, nienawiść to niedobre emocje, które zżerają naszą duszę. Nie wysyłaj ich w wszechświat, nie wibruj nimi. Energią psychiczną rządzą inne prawa niż te, o których uczono nas na lekcjach fizyki. Energią kierujesz ty!

Przeciwieństwa wcale nie muszą się przyciągać! To nieprawda, że „nieszczęścia chodzą parami”, a „swój ciągnie do swego”! Odpowiednio ukierunkowana myśl, pozytywne nastawienie, wiara w siebie są kluczami do życia w szczęściu i do tego, by świadomie kształtować swoją rzeczywistość!

Kiedy żywisz przekonanie, że jesteś tu po to aby odpracować jakąś karmę, że jesteś tu po to by walczyć, że są rzeczy, które musisz osiągnąć, że musisz coś zrobić. Kiedy myślisz, że nie jesteś wartościową osobą i musisz udowadniać, że na coś zasługujesz, kiedy żywisz przekonanie, że musisz z kimś konkurować – wtedy wszystko w Twoim życiu ulega wypaczeniu i zatracasz harmonię względem tego kim naprawdę Jesteś.

Chcę Ci przekazać, że wszyscy niepotrzebnie wyolbrzymiamy pewne sprawy, że życie ze swojej natury może być cudem, że u podstaw twojego życia leży wolność i że rozwój jest nieuchronny, że jesteś w stu procentach wartościową Istotą i zasługujesz na wszystko co najlepsze. Sam możesz uzdrowić swoją duszę i ciało ze wszystkich smutków, chorób, ze wszystkich smutnych wspomnień, Ty sam możesz wszystko!
Pozbądź się starych przekonań, spróbuj, posmakuj, doświadcz. Wróć do natury, a oświecenie przyjdzie do Ciebie i wydarzą się cuda.

Pozdrawiam z miłością, dziękuję że jesteś. Namaste 🙏
Dziewanna.💚

Ps. Jaką drogę przebyłam aby tu dotrzeć? Mały kawałek mojej drogi znajdziesz tutaj

https://magicznyzielnikdziewanny.wordpress.com/2019/08/02/nigdy-sie-nie-poddawaj-od-punkowy-do-frutarianki/

A więcej napiszę niebawem.

333.png

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s