Owocowe oświecenie.

A ci, którzy tańczyli zostali uznani za szaleńców przez tych.png

Wiedrusy żyły w ogrodach oni rozumieli głęboki sens stworzenia.
Im czystszy człowiek jego dusza i jego ciało, im bliższy do bożego oryginału jego kod, tym bystrzej, wyraźniej i pełniej będzie rozszyfrowaną postępująca informacja – tak mówili wiedrusy i tak jest w istocie. Dlatego frutarianizm i detoksykacja jest tak ważna dla nas, nie tylko dla zdrowia kochani, dla poznania, dla przebudzenia boskości naszej.
Im dalej brnę im czystsze moje ciało, tym więcej rozumiem, wszystko układa się w całość i wszystko doskonale do siebie pasuje. Coraz mniej pytań coraz więcej zachwytu. Nauka przychodzi mi z niebywałą łatwością, rozumiem procesy biochemiczne, o których jeszcze kilka lat temu nawet mi się nie śniło. Słyszę szum skrzydeł pszczoły i powiew wiatru nad rzeką, mój wzrok się poprawia, wyostrzają się wszystkie moje zmysły. CUD owoców jest niesamowitym doświadczeniem. Nie mam żadnych wątpliwości czym powinniśmy się żywić i jak powinniśmy żyć. Absolutnie żadnych, wszystko do siebie pasuje idealnie.
Widzę już dokładnie jaki błąd popełnił człowiek i jak prowadzi go to do zguby.
Wszystko było dla nas, wszystko było czyste, pachnące i boskie zmieniliśmy – nie tak miało być, stąd całe zło na świecie …Jak wiele musi się jeszcze stać zanim wszyscy to pojmą i zapanuje RAJ tu na ziemi.
Coraz mniej osób mnie rozumie, ale ja rozumiem coraz więcej.
Namaste 🙏
Dziewanna. 💗🍀💗

2 uwagi do wpisu “Owocowe oświecenie.

  1. Ja Ciebie rozumiem. Moje ciało samo wskoczyło na tryb owoców i każdego dnia odkrywam, że wszystkie puzzle od dawna są na swoich miejscach, tylko ja tego nie widziałam.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Ja zaczynam swoją przygodę z owocami i jestem podekscytowana i rozumiem cię znakomicie. Tak sobie wyobrażam ten świat. Tylko człowiek mógł doprowadzić go do takiego stanu, że masa ludzi tego nie rozumie. Brną w czarny zaułek, chorują i nie chcą się przekonać niestety..

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s