RECEPTURA BRAZYLIJSKICH INDIAN na miksturę nadludzkiej siły oraz inne nalewki z aloesu.

ALOES Aloe arborescens doskonały na podniesienie odporności i wzmocnienie organizmu. Dostarcza mnóstwo witamin i minerałów, a także mukopolisacharydy, które działają pobudzająco na makrofagi niszczące bakterie, zwalcza wirusy i chorobotwórcze grzyby, a ponadto pobudza regenerację błon śluzowych, chroni także żołądek i rewitalizuje dobrą florę bakteryjną. Usprawnia trawienie i zmniejsza poziom glukozy we krwi.

Na liście najważniejszych, udokumentowanych korzyści zdrowotny płynących z aloesu drzewiastego znajduje się:
– silna poprawa funkcjonowania układu immunologicznego
– działanie przeciwutleniające
– stymulowanie odnowy komórkowej
– stabilizacja poziomu cukru we krwi
– alkalizowanie organizmu
– regulacja ruchów jelit
– szybsze gojenie się ran
– nawilżanie skóry
– oczyszczanie z toksyn całego ciała
– wzmocnienie układu krwionośnego i pokarmowego.

50271413_1522150194589043_1490230901546680320_n.jpg

NALEWKA NA WINIE.
Roślina na tą nalewkę powinna mieć minimum trzy lata, ale nie więcej jak pięć. Przed pozyskaniem surowca, nie podlewamy rośliny trzy dni. Wycinamy liście z łodygami, opłukujemy i mielimy lub miksujemy. Dodajemy miód i wino gronowe czerwone (14-18 %) w proporcji 1:1, czyli jedna część miąższu, jedna część miodu i jedna część wina. Wytrawiamy siedem dni, pamiętając aby codziennie przemieszać drewnianą łyżką. Następnie przeciskamy przez płótno, nalewkę przed każdym użyciem należy wstrząsnąć.

aloe-2163120__340.jpg

NALEWKA ALOESOWA LUDOWA
Roślina jak wyżej 3 – 5 lat. Nie podlewamy przez okres dwóch tygodni. Ścinamy liście, myjemy, mielimy. 250 gramów miazgi mieszamy z 350 gramów miodu i dwoma szklankami czerwonego wina. Wytrawiamy 14 dni, odcedzamy.

NALEWKA BONIFRATÓW
Roślinę jak wyżej 3-5 lat postawić w ciemne miejsce na trzy dni, nie podlewać (prywatnie od siebie polecam do tego celu wykorzystać lodówkę). Zerwać liście, rozgnieść i odcisnąć sok. Gotowy sok mieszamy ze spirytusem w proporcji 1:1. Nalewka jest gotowa na drugi dzień. Przed użyciem należy wstrząsnąć. Rozcieńczamy ją z wodą, jedna łyżka na szklankę wody. Do wody możemy dodać soku z cytryny lub miodu.

46476081_1463390193798377_7150258565083561984_n.jpg

RECEPTURA BRAZYLIJSKICH INDIAN na miksturę „nadludzkiej siły” która leczy raka.

Receptura została opracowana i opisana przez uczonego Franciszkanina Ojca Romano Zago.
Ojciec Zago uczony Franciszkanin kiedy był na Kongresie Naukowym w Brazylii dowiedział się o bardzo silnych właściwościach aloesu drzewiastego – ALOE ARBORESCENS ( NIE MYLIĆ Z ALOESEM DONICZKOWYM TO MUSI BYĆ DOKŁADNIE ODMIANA DRZEWIASTY !!!)od Indian, którzy używali jej do „zdobywania nadludzkiego zdrowia” i rozpoczął szerokie badania nad tą rośliną. Współpracował nawet z onkologiem dr Paolo Lissoni z Włoch, z którym przeprowadził badania kliniczne z udziałem 240 osób poddanych kuracji aloesowym specyfikiem. Napisał o niej dwie książki i udostępnił tą recepturę. W jednej ze swoich książek podaje on przykłady działania mikstury.
Badania przeprowadzone przez Instytut Palatinin Salzano Venezia we Włoszech sugerują, że aloes drzewiasty (aloe arborescens) zawiera aż o 200% więcej fitoskładników i składników aktywnych niż aloes zwyczajny (aloe vera), co czyni go najzdrowszym i najskuteczniejszym rodzajem z aloesowej rodziny.

Dlaczego akurat miód, alkohol i aloes drzewiasty stanowią takie doskonałe połączenie ?
Otóż jak wyjaśnia ojciec Zago, aloes sam w sobie jest ogromnie wartościowy, dodatkowo najwyższej jakości, naturalny miód pozwala dotrzeć dobroczynnym substancjom z aloesu do wszystkich komórek w naszym organizmie (w tym do komórek nowotworowych, które uwielbiają cukier).
Natomiast alkohol pozwala na lepsze wchłanianie aloiny z aloesu oraz rozszerza naczynia krwionośne, co umożliwia szybsze odtrucie i oczyszczenie organizmu z toksyn.

🐝SKŁADNIKI
1,5 kg. prawdziwego bardzo dobrej jakości miodu, z zaufanej pasieki z czystych ekologicznie terenów. To bardzo ważne aby mikstura była skuteczna.
400 gram pulpy aloesu arborescens (aloes drzewiasty). Aloes musi być dojrzały i minimum 4 letni.
50 ml. alkoholu może to być whisky, koniak lub czysty alkohol
💮WYKONANIE
Liście myjemy i usuwamy kolce, nie zdejmujemy błonki z liści. Blendujemy, najlepiej pulsacyjnie aby blender nie nagrzewał się zbytnio, dodajemy miód, miksujemy nadal chwilkę, aż składniki się połączą. Dodajemy alkohol, mieszamy dokładnie, zlewamy do ciemnej butelki, dobrze zakręcamy i odstawiamy w ciemne chłodne miejsce. Można do lodówki, butelką należy potrząsać co jakiś czas. Można ją stosować już dzień po przygotowaniu.
🏵️STOSOWANIE
Przed każdym użyciem bardzo mocno wstrząsnąć butelką. Przyjmować 3 razy dziennie po 1 łyżce stołowej, pierwszą rano na czczo, każdą następną 15 minut przed głównym posiłkiem. Po użyciu zakręcić szczelnie butelkę i szybko schować do lodówki. Tak aby miała jak najmniej kontaktu ze światłem słonecznym.
UWAGA!
W przypadku walki z rakiem, podana receptura to porcja na jedną kurację i dla jednej osoby, po zakończeniu kuracji, należy zrobić badania aby sprawdzić postępy jeśli choroba nie cofnęła się całkowicie, kurację należy powtórzyć w odstępie kilku dni. Brazylijscy Indianie i Ojciec Zago zalecają, aby kuracji nie kończyć, aż do całkowitego cofnięcia się choroby. Inaczej rak może się wrócić.
Kuracja może być łączona z innym nietoksycznym leczeniem, może być łączona z chemioterapią
‼️PRZECIWWSKAZANIA I SKUTKI UBOCZNE
Terapia aloesem drzewiastym nie jest wskazana dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, dzieci poniżej 18 miesięcy oraz osób przyjmujących leki rozrzedzające krew.
Średnio przez pierwsze 3 dni dochodzi do intensywnego oczyszczania organizmu ze szkodliwych substancji i dogłębnego wydalania toksyn.
Dlatego też osoba stosująca terapię może dostać biegunki, wysypki lub mieć odruchy wymiotne.
Zdaniem franciszkanina jest to naturalna reakcja organizmu na oczyszczanie i działanie terapii, która świadczy o tym, że jesteśmy na dobrej drodze do wyzdrowienia.
Pozdrawiam z miłością Dziewanna. 💚🍀💚 

southern-double-collared-sunbird-3452927__340.jpg

UWAGA!

Nie jestem lekarzem, jestem tylko skromną szamanką, nie musisz się ze mną zgadzać, a ja nie odpowiadam za złe zastosowanie lub zrozumienie wyżej wymienionych porad. Służą one wyłącznie w celach informacyjnych. Wszelkie kuracje lecznicze należy skonsultować z lekarzem. Albo lepiej z dobrym naturopatą.

 

Korzystałam z książki „Lecznicza siła aloesu”.

2 uwagi do wpisu “RECEPTURA BRAZYLIJSKICH INDIAN na miksturę nadludzkiej siły oraz inne nalewki z aloesu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s