Nastał czas wielkich zmian. Przebudzenie jest tu i teraz.

91378884_1949452578525467_7914066735731310592_n.jpg

Nadchodzi radykalna zmiana na poziomie planety. Ludzie i Ziemia budzą się. Czas zmian nadszedł, a Ty jesteś jego częścią. Przyjmuj zmiany z wdzięcznością i spokojem.
Zwiększenie „częstotliwości Ziemi” powoduje, że nasz mózg wychodzi z trybu hibernacji i pracuje inaczej. Puls ziemi czyli elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, która przez długi czas uważana była za stałą i wynosiła 7,83 Hz. (7,83 Hz to częstotliwość fal alfa ludzkiego mózgu). Od 2014 roku w czerwcu zaczęła wzrastać. W 2015, wynosiła już 16,5 Hz. W 2017 momentami dochodziła do 40 Hz. obecnie dobija momentami nawet do 50 Hz. Świadczy to o tym, że Ziemia podlega gwałtownej zmianie – następuje przyspieszenie.
Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg Zen, poziom oświecenia dostępny niegdyś tylko dla buddystów.
Nastał czas wielkich zmian. Zwiększając swoją świadomość dokonujesz przejścia z POZIOMU 3D, na 5D.
Nie daj się zwieść negatywnym programom, fałszywym wiadomościom. Negatywne uczucia obniżają wibracje, udaj się do natury, oddychaj głęboko, medytuj, kochaj.
Nie zasilaj złej energii, ona karmi się bólem, strachem i złością. Bądź spokojny, emanuj radością miłością i wiarą w dobro.

Wszechświat kreujesz, poprzez wibracje myśli i słów, poprzez energię, którą wibrujesz. Wdzięczność jest drogą do manifestacji i bramą do obfitości.

Naucz się słuchać swej wewnętrznej Mocy, słuchaj tylko swojego serca, przemawia przez nie Twoja Dusza.
Nie karm się żywnością o niskiej częstotliwości.

Każde istnienie posiada wibracje, swoistą aurę, pokarmy pochodzenia zwierzęcego, pokarmy przetworzone są jej pozbawione.

Korzystaj z żywego pożywienia, pełnego światła i życia, są nim rośliny, owoce i zioła.
Nie ulegaj używkom i rozrywce o niskiej częstotliwości.

Baw się naturą, tańcz, śpiewaj, rób to co kochasz, kreuj, odkrywaj swoje uśpione talenty, słuchaj muzyki o częstotliwości 432 Hz.

Korzystaj ze słońca, łącz się bosymi stopami z matką ziemią.
Transformacja odbywa się w Tobie.

Poddaj się temu procesowi z ufnością i wiarą.
Płyń z nią, daj się ponieść naturze, szanuj matkę swoją ziemię, jest ona częścią Ciebie.
W zależności od tego na jakich jesteś wibracjach, niskich czy wysokich, czy jesteś spokojny, pozytywny, czy negatywny, pełny lęku i schorowany – Twój stan może się pogłębić!
Jeżeli działasz na wysokich falach, a Twoje wibracje są wysokie odczujesz wielką moc kreacji, wdzięczność, miłość i cudowny spokojny nastrój.
Niektóre ciała ludzkie nie wytrzymają tak drastycznych zmian, wiele z nich nie udźwignie tak wysokich wibracji ziemi. Wielu odejdzie, ale odejdą tylko te dusze, których będzie taka wola.

Większość nowo narodzonych dzieci pojawia się już na tym świecie ze zdolnością dostosowania. To dzieci nowej cywilizacji, kryształowe dzieci indygo.

Pośród nas jak nigdy dotąd pojawia się na ziemi coraz więcej Aniołów, opiekunów, nauczycieli którzy budują nowy świat. Są tu po to aby nas uczyć i wspierać.
Całkowita zmiana dokona się około 2030 roku, do tego czasu będziemy świadkami wielkiego chaosu. Nie bądź jego częścią!

Przebudzenie jest tu i teraz.
Namaste 🙏Dziewanna 💚

4 uwagi do wpisu “Nastał czas wielkich zmian. Przebudzenie jest tu i teraz.

  1. Dziękuje Ci bardzo! 😀 czuję się bardzo, bardzo szczęśliwy, dlatego, że sam chciałem to opisać, a tu proszę, pojawia się wspaniała istota duchowa, która już to zrobiła, dzięki czemu mam mniej pracy w natłoku wydarzeń ❤ dziękuje. Czy mogę udostępnić Twoją publikacje pod moją odnośnie tego przejścia? Dzięki czemu jak czuję, powstanie wspaniała synergia 😀 serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s