Skąd się biorą pasożyty i grzyby i jak się ich pozbyć i co ma do tego surowa dieta oraz Trojczatka Ivanczenko w dwóch odsłonach.

Przyjmuje się, że 95% populacji jest zarażona pasożytami. Dlaczego problem pasożytów dotyczy prawie każdego ?

ziololecznictwo_1-900x600.jpg

Odpowiedź jest bardzo prosta wszelkie robaki i pasożyty odżywiają się resztkami odpadów metabolicznych do których należą grzyby, siarka, kwasy, śluz i niesprzyjające nam bakterie. Pasożyty żyją z białek, które nie zostały prawidłowo strawione, przeważnie są to białka odzwierzęce, których ludzki organizm nie umie strawić ponieważ nasz układ pokarmowy nie jest przystosowany do trawienia mięsa.

W twoich jelitach znajdują się resztki nie strawionego pokarmu i ulegają procesowi gnilnemu, a to sprzyja rozwojowi grzybów, robaków i wszelkich zapaleń.

Jeśli wychowałeś się na tradycyjnej, gotowanej diecie możesz być pewny, że masz pasożyty. Pasożyty bytujące w twoim organizmie wypróżniają się w tobie i w efekcie pozostawiają kwasotwórcze odpady metaboliczne w postaci kwasu moczowego. Kwas moczowy oprócz tego, że zatruwa cały twój organizm to uszkadza tkankę przewodu pokarmowego i tworzy zapalenia w jelitach.

Rozwijające się w twoim ciele pasożyty mogą w wątrobie i trzustce tworzyć przywry przypominające meduzy, co może skończyć się poważniejszymi problemami. Pasożyty których jesteś żywicielem potrafią nawet samodzielnie myśleć, będą próbowały tobą rządzić, będą sterować twoim apetytem, chęć na słone, tłuste chipsy, kompulsywne objadanie się słodyczami to najprawdopodobniej wołanie o przetrwanie twoich pasożytów.

Dr. Morse pisze: „Mikroby mają zdolność manipulowania zachowaniem i nastrojem poprzez zmianę sygnałów neuronowych w nerwie błędnym, zmianą receptorów smaku, wytwarzanie toksyn, aby poczuć się źle i uwalniać korzyści chemiczne aby poczuć się dobrze. Będą wybierać taką żywność, która powoduje fermentację przetwory mączne, nabiał, sery. Pasożyty nie znoszą ziół, owoców i warzyw. Wszystkie pokarmy surowe są anty pasożytnicze”

Dlatego też na diecie owocowej i na diecie surowej warzywno owocowej pasożyty mają małe szanse na przeżycie i nie będą się rozwijać w twoim organizmie. Wszelkie robaki i grzyby rozwijają się tylko w kwaśnym środowisku, owoce detoksykują i odkwaszają organizm i zmieniają całkowicie jego PH w takim środowisku pasożyty nie maja szans na przeżycie.

Doktor Morse pisze:

Owoce nie karmią pasożytów one je wyciągają i usuwają z ciała. Pasożyty nie cierpią pokarmów o odczynie zasadowym one rozwijają się tylko dzięki żywności kwasowo i śluzowo twórczej.

Jeśli więc zdecydujesz się zrobić dla siebie coś najlepszego co możesz zrobić czyli zmienić swoją dietę na żywą, pachnącą surową i roślinną, na początek koniecznie pomyśl o oczyszczaniu i odrobaczeniu. Będzie Ci o wiele łatwiej zrezygnować z pokarmów od których jesteś uzależniony i twój detoks będzie łagodniejszy. Bardzo pomocny będzie tu świeżo wyciskany sok z marchewki lub z pomarańczy, polecam z własnego doświadczenia. Oczywiście zioła koniecznie należy włączyć. Jeśli chcesz możesz skorzystać zamieszczonego przeze mnie sposobu, jeśli nie poszukaj innego, na rynku roi się od wszelkiego rodzaju nalewek i mieszanek na pasożyty. Jeśli potrzebujesz wsparcia, porady lub chcesz poznać sekrety surowej diety, zapraszam na moją grupę na facebook – „Surowa kuchnia Dziewanny”.

61731397_1631678840302844_3000096143007809536_n.jpg

Doktor Hulda Clark odkryła, że za pomocą tylko trzech ziół, spożywanych w tym samym czasie, jesteśmy w stanie usunąć ponad 100 rodzajów pasożytów z organizmu! Niestety aby usunąć wszystkie, nawet najbardziej oporne pasożyty stosując kurację Clark należy poddawać się dodatkowo zabiegowi zappowania. Zapper jest to zaprojektowane przez dr. Clark urządzenie, które generując odpowiednie częstotliwości, rozbija komórki pasożytów. Jeśli chodzi o kurację Clark zdecydowanie ją polecam i opiszę ją w kolejnym poście, natomiast dzisiaj mieszanka Ivanczenki.

wrotycz-3681913__340.jpg

W. A. Ivanczenko to rosyjski dr nauk medycznych, który biorąc sobie za podstawę program Huldy Clark stworzył miksturę na zwalczanie pasożytów, zamieniając niektóre składniki bardziej dostępnymi ziołami. Oczywiście kuracja nie jest tak wszechstronna i nie zwalczy wszystkich lokatorów zamieszkujących nasz organizm, ale doskonale poradzi sobie z wszystkimi rodzajami glist oraz ich larwami i jajami, owsicą i wieloma innymi pasożytami, ponadto jest również skuteczną kuracją odgrzybiającą, pomoże zwalczyć wirusy i bakterie.

Ja stosowałam trojczatkę i stosowałam nalewki według receptur dr. Morse bardzo gorąco je polecam, są skuteczne i szybkie w działaniu i przede wszystkim wygodniejsze w stosowaniu.

Przed zastosowaniem kuracji usuwania pasożytów, zaleca się minimum tydzień przed kuracją zastosować lekką dietę, z dużą ilością świeżych owoców i warzyw oraz soków, oczywiście bez rafinowanego cukru. Bezpośrednio przed zastosowaniem kuracji należy koniecznie przeprowadzić oczyszczanie jelit. W trakcie trwania kuracji konieczne jest również oczyszczanie jelita, za pomocą lewatywy. Wskazane są również zioła na nerki oraz wątrobę.

cloves-2485102__340.jpg

Przygotowanie trojczatki jest bardzo proste.

Wysuszone zioła dobrej jakości mieszamy ze sobą w proporcjach : 4 części wrotyczu, 2 części goździków i 1 część piołunu. Mielimy bardzo dokładnie na miałki proszek, przechowujemy w szczelnie zamkniętym szklanym naczyniu w ciemnym miejscu. Mieszankę spożywamy 1 łyżeczkę mieszanki przed posiłkiem popijając połową szklanki zimnej wody. Trzymając się ściśle poniższego protokołu.

 • 1 dzień – przed śniadaniem,
 • 2 dzień – przed śniadaniem i przed obiadem
 • 3 dzień – przed śniadanie, obiadem i kolacją.                                                                    Od czwartego dnia do końca tygodnia stosujemy mieszankę 3 razy dziennie po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Po tygodniu stosowania, zażywamy mieszankę jeden dzień w tygodniu (wybranym przez nas) przed śniadaniem, obiadem i kolacją przez minimum trzy mięsiące do pół roku. Kurację można powtórzyć dopiero po półrocznej przerwie.

Kiedy oczyścisz swój organizm z pasożytów, poczujesz niesamowitą lekkość, zmianę nastroju, zniknie wiele twoich zachcianek na niezdrową żywność, poczujesz się lekko, czysto i radośnie. Nie daj sobą sterować paskudnym, obrzydliwym robalom, wróć do natury, do żywności, która stworzona jest dla Ciebie, która nie powoduje brudu, nie gnije w twoim ciele, która Cię oczyści i uzdrowi.

UWAGA ! Kuracji nie mogą stosować kobiety w ciąży, matki karmiące. Kuracji nie zaczynamy przed ani w trakcie cyklu menstruacyjnego, w trakcie cyklu nie przyjmujemy mieszanki, przesuwamy ją o dzień, dwa. Silnych mieszanek nie poleca się również dzieciom do lat 12. Przeciwwskazaniem do stosowania mieszanki jest również choroba wrzodowa żołądka, stany zapalne jelit i żołądka, nadciśnienie, udar, zawał, choroby onkologiczne.

Dlatego dla wszystkich osób, które nie mogą stosować trojczatki oraz dla dzieci poniżej 12 ego roku życia Ivanczenko proponuje alternatywną łagodniejszą wersję.

Należy wymieszać ze sobą korzeń tataraku, kwiaty nagietka i nasiona kminku w proporcjach 2: 1: 1. Zioła dobrze sproszkować, zażywać tak jak pierwszą mieszankę, z tą różnicą, że początkowo zamiast jednego tygodnia zażywać przez 2 tygodnie, a następnie tak samo jeden raz w tygodniu w ciągu pół roku.

UWAGA! Jeśli przeprowadzasz jakąkolwiek kurację odrobaczającą, obserwuj czy podczas wypróżniania pasożyty opuszczają twoje ciało! Jeśli nie obserwujesz ich w kale, oznacza to, ze kuracja nie jest skuteczna! Zachęcam rób lewatywy! Wtedy masz pewność, że pasożyty nie przykleiły się gdzieś do ścianki jelita i nie zatruwają Cię od środka, to naprawdę ważne!

Jesteś zainteresowany gotową mieszanką, zapraszam. Zioła najwyższej jakości zbierane z czystych terenów parku roztoczańskiego, goździki świeżutkie z mojego sklepu. Cena 120 gramów gotowej, zmielonej już do spożycia mieszanki – 49 zł. to ilość na 3 miesięczną kurację. Przygotowuję również wszelkie inne mieszanki, zapraszam 👇

https://magicznyzielnikdziewanny.wordpress.com/2019/06/28/mieszanki-ziolowe/

Pozdrawiam z miłością Dziewanna. 💚🍀💚

images.jpg

Uwaga! Nie jestem lekarzem, jestem tylko skromną szamanką, nie musisz się ze mną zgadzać, a ja nie odpowiadam za złe zastosowanie lub zrozumienie wyżej wymienionych porad. Służą one wyłącznie w celach informacyjnych. Wszelkie kuracje lecznicze należy skonsultować z lekarzem. Albo lepiej z dobrym naturopatą.

 

 

 

 

19 uwag do wpisu “Skąd się biorą pasożyty i grzyby i jak się ich pozbyć i co ma do tego surowa dieta oraz Trojczatka Ivanczenko w dwóch odsłonach.

 1. Witam serdecznie! Pytanie od laika,czy zmielone zioła,należy zjeść na sucho i popić woda,czy są zalewane woda,wrzątkiem? Lekko jestem zaskoczona ta metoda, choć wydaje się być tak prosta do przeprowadzenia,że aż chce się spróbować. Staram się jeść wszystko dla zbilansowania diety,ale wiem,że za dużo w niej cukru…bułeczek,ciasteczek i białego chleba,bo bardzo lubię piec…

  Polubienie

  1. Nie ma czegoś takiego jak zbilansowana dieta. Człowiek jest owocożercą, wszelki inny pokarm wyrządza naszemu organizmowi wielkie szkody. Zakwasza, zaśluzowuje i powoduje wszystkie te choroby na jaki cierpi dziś 99% społeczeństwa. Owoce, zielone liście w formie surowej zawierają wszystko czego potrzebuje nasz organizm w idealnej, przyswajalnej dla nas formie. Mity zbilansowanej diety pora wsadzić do lamusa. Polecam kanał dr. Roberta Morsa, gdzie dokładnie jest wytłumaczone dlaczego nasze społeczeństwo choruje. Jeśli chodzi o mieszankę, spożywamy na łyżeczce i popijamy wodą, dużą ilością wody. Ostrożnie aby nie zakrztusić się suchym proszkiem. Pozdrawiam.

   Polubienie

   1. Kurcze, normalnie nie komentuje, ale weszłam z powodu amanity i trochę czytam. No i tak się zastanawiam, bo większość dzikich zwierząt żyjących „wolno” w lasach ma pasożyty i ich surowa dieta,roślinna, ich przed nimi nie chroni, niestety. Poza tym, gdybyśmy mogli trawić wszystkie produkty roślinne,a tak nie jest 🤷‍♀️, niepotrzebne byłyby nalewki i maceraty, juz nie mówię o sokach, które na pewno naturalne nie są, bo sokowirówek w „przyrodzie” nie ma. Juz nie wspomnę o owocach, które u nas przez dużą część roku nie rosną. A jeśli juz mówić o „żywym” jedzeniu, to owoce mają największą energię tylko zaraz po zarwaniu z drzewa.(zdjęcia kilianowskie) No ale to już moje obserwacje. I owoce, niestety, też mają tendencje do fermentowania w jelitach, dlatego robi się z nich wino. Ale poza tym, pasożyty i ich wpływ, i zioła przez Panią podane faktycznie działają. 👍Pozdrawiam🙂. Choć w pewnych sprawach się nie zgadzam 😉❤️ Cóż inna szkoła szamanizmu najwyraźniej 😏

    Polubienie

 2. Cześć:) Czy pojawił się kolejny wpist/post/artykuł o metodzie dr Clark? Nie mogę go namierzyć, a jestem ciekawa tematu 🙂 jeśli nie to możesz polecić jakieś rzetelne polsko-języczne źródło informacji?

  Polubienie

   1. Czy moglabym prosic o kopie ksiazki Huldy Clark. Zakupilam Zapper I zaczelam stosowac jednak faknie by bylo przeczytac wiecej o tej metodzie.
    Pozdrawiam

    Polubione przez 1 osoba

   2. Dziękuję, znalazłam 🙂
    A powiedz Dziewanno, robiłaś kurację dr Clark? Z zapperem? Jakie masz doświadczenia?
    Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s