NIE PRZYŚPIESZAJ BIEGU RZEKI ☯️

Cóż mogę wam przekazać kochani, w ten wyjątkowy dzień, 47 lat minęło hahahaha, cóż… czuję się jak nastolatka z duszą wiekowego starca😂

Gdy wyschnie ocean oczekiwań, siądziesz przy źródle radości..png

NIE PRZYŚPIESZAJ BIEGU RZEKI ☯️
Pewnego dnia zdasz sobie sprawę z tego, że cały wszechświat żyje w Tobie i jesteś jego najważniejszą cząstką, wtedy staniesz się czarodziejem.
Pewnego dnia przestaniesz patrzeć pod nogi, podniesiesz wzrok i zobaczysz, że niebo jest wszędzie takie same, że słońce wszędzie otula Cię promieniami, drzewa wszędzie są zielone, a gwiazdy wszędzie tak samo tajemnicze. Wtedy zrozumiesz, że wszyscy jesteśmy tacy sami.
Pewnego dnia Twoje uszy nie będą chciały słuchać fałszywych dźwięków, wtedy staniesz się wirtuozem i będziesz grać swoją własną muzykę, swoją własną melodię z głębi swojej duszy. Wtedy zrozumiesz, że to Ty decydujesz co wraca do Ciebie.
Pewnego dnia zrozumiesz, że twój dom jest wszędzie, że wszystkie miejsca są święte, a twoje miejsce jest zawsze tam gdzie Ty jesteś. Wtedy zrozumiesz, że miejsce nie ma znaczenia, że jesteś mieszkańcem całego wszechświata.
Pewnego dnia odkryjesz, że nie ma ciemności, jest tylko światło. Wtedy zrozumiesz, że to Ty jesteś światłem i nic i nikt nie jest w stanie zgasić Twojego płomienia.
Pewnego dnia zrozumiesz, że wszechświat zawsze prowadzi cię tam gdzie czeka na ciebie szczęście, miłość i radość. Wtedy zrozumiesz, że jesteś magiem tworzenia.
Pewnego dnia zrozumiesz, że kiedy czegoś pragniesz, odczuwasz brak. Brak nie jest dobry, jest pustką, wielką, ciemną dziurą. W Twoim życiu nie ma miejsca na brak, brak nie istnieje, nie ma go, nie może istnieć coś czego nie ma. Wtedy zrozumiesz, że Twoje życie to stan obfitości.
Pewnego dnia poczujesz, że masz już wszystko, że nie czujesz braku, nie ma w tobie cienia pustki, a twoje serce wypełnione jest po brzegi wdzięcznością. Wtedy zrozumiesz jak wielką moc mają twoje marzenia.
Pewnego dnia zrozumiesz, że tylko tu i teraz jest ważne i tylko to co teraz liczy się naprawdę, że cała reszta jest tylko opowieścią. Wtedy zrozumiesz, że czas nie istnieje, a życie jest wiecznością.
Nie przyśpieszaj biegu rzeki, niech pragnienia ucichną, niech staną się milczącym jeziorem. Jeśli coś jest właściwe, to nie musi się spieszyć. Kiedy odpuścisz, kiedy to wszystko zrozumiesz i pozwolisz aby wszechświat działał w Twoim imieniu, wtedy zaczną dziać się cuda.
Bądź czarodziejem, bądź wirtuozem, bądź magiem, klepsydrą wszech istnienia. Graj swoją piękną muzykę, graj i słuchaj jak ona niesie się w świat i jak powolnym echem wraca do Ciebie. Echo zawsze wraca, a rzeka zawsze płynie nurtem i własnym biegiem czasu.
Teraz już wiesz dlaczego w najtrudniejszych chwilach odkrywamy pełnię naszej mocy, naszego potencjału, oraz tkwiącego w nas światła?
Nie przyśpieszaj biegu rzeki… Pozwól się ponieść…Niech się dzieje…
Dziękuję, że jesteś 💝 Namaste 🙏Dziewanna 💚

 

2 uwagi do wpisu “NIE PRZYŚPIESZAJ BIEGU RZEKI ☯️

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s