Agmy sławiańskie Mantry, słowa mocy naszych Bogów.

58383288_10218486870180286_4140256530979094528_n.jpg

Podstawą wszechświata jest wibracja energii, należy do niej wibracja dźwięku.

Dźwięk jest w  samym sercu tego świata. Każdy dźwięk niesie ze sobą siłę i  jest związany z  określonym obszarem mózgu oraz ciała. Niesie ze sobą pewną częstotliwość i wpływa na aspekt całego stworzenia. Poprzez nasz umysł czyli nasze myśli i emocje, kończąc na naszej fizyczności. Jeśli chcesz uzdrowić swój umysł i ciało, nastroić duszę to jednym z najpotężniejszym narzędziem są mantry.

Mantra w tradycji buddyjskiej powtarzana w odpowiednich rytuałach, oddziałuje wewnętrznie swoimi wibracjami na ciało i umysł. Jedna z najbardziej znanych mantr brzmi „Om Mani Padme Hum”. Poszczególne dźwięki sylab tej mantry mają swoje znaczenie odpowiadające sześciu uczuciom, a częstotliwości wibracji każdej z nich wnikają w istotę człowieka, każdą jego komórkę, przenikając każdą myśl i każdą emocję dokonując wewnętrznych zmian potrzebnych na drodze do oświecenia.

Mantry znane są od tysięcy lat w kulturze hinduistycznej i buddyjskiej,ale także w wedyjskiej kulturze Arjów zachowały się starożytne sławiańskie mantry – Agmy. O Agmach mówiło się też jak o słowach, w które wciela się sam Bóg, przepełniając je swoją nieskończoną mocą uzdrawiania i życiem wiecznym. Sławiańscy szamani, znachorzy i kapłani korzystali z siły mantr do pracy z wewnętrznymi wibracjami w których zawarta jest moc przemiany rzeczywistości oraz uzdrawiania.

Z pomocą mantry, w  medytacji lub podczas jej wielokrotnego powtarzania, nasz psychiczny potencjał wewnętrzny ujawnia wcześniej nieznane możliwości wpływania na obecną rzeczywistość. Każda mantra ma swój zamierzony efekt.

Agma (Агма) to słowo mocy, przy wymowie którego uruchamia się mechanizm sprzyjający energetycznej przemianie na poziomie ciała lub umysłu. Agmy składają się głównie z jednego, dwóch lub rzadziej trzech słów.
Nie staraj się zrozumieć Agmy. Jest to runa, słowo, dźwięk otwierający osobę, która go wymawia. Dźwięk przemieniający osobę, która go wymawia, a tym samym przemieniający okoliczności i rzeczywistość.

,,Słowiańska mantra nazywana jest ogma, albo agma (od ognia i  mieć/móc/moc/mać-macierz/imać – dające żar, nadające moc/energię/życie. Ogma to inaczej mogta – mogtowija – magija, magia. Ogma/mogta/modła/agma składa się (nie tylko ale także) z  czarownych mantrowych sylab związanych z  bóstwem: np. ~RAGA GARA CHRON~, albo TRADO ISTRA WESE JARGA ŁADODEJA.” – Czesław Białczyński

Częstotliwość z jaką słuchamy mantr jest bardzo istotna, częstotliwość 432Hz wzmacnia wibrację wymawianych słów mocy pozwalając wniknąć im w meridianowy – energetyczny układ szybciej i skutecznej. Okazuje się, że gdy częstotliwość jest dostrojona do 432 Hz nasz mózg wchodzi w stan synchronizacji z falą Schumanna oraz tworzącą ją pasma alikwotów. Równowaga taka występuje w przyrodzie nazywana często strojem naturalnym Solfeggio. W 432Hz wibruje złoty środek PHI, ujednolicona jest właściwość światła, czasu, przestrzeni, materii, grawitacji, magnetyzmu, biologii; ma również ogromne korzyści dla całego systemu komórkowego w organizmie.

SŁAWIAŃSKIE SŁOWA MOCY

Tarohoro – jest nośnikiem energii miłości. Pomaga w połączeniu ze sobą drogi dwojga ludzi. Stwarza także warunki sprzyjające wzrostowi oraz okazji do wzbogacenia się. Dodaje magicznych mocy pozwalających na korzystne wpływanie na sytuacje.

Czarodoro – pomaga w pokonywaniu własnych ograniczeń i słabości. Napełnia uczuciem zrozumienia i akceptacji, pomaga wybaczyć. Uwalnia od ograniczających przekonań. Przyciąga warunki i okazje umożliwiające wyjście z beznadziejnych życiowych sytuacji. Uwalnia od obsesji i uzależnień. Rozwija dar jasnowidzenia.

Jarga – mantra oczyszczająca z negatywnych i ciężkich energii. Uwalnia z natłoku myśli i emocji. Wspomaga regeneracje sił witalnych. Pomaga w utrzymaniu dobrego zdrowia. Przyciąga dobra materialne.

Drago – Stwarza i przyciąga okoliczności do zarobienia pieniędzy. Przydatna dla handlowców i osób, które chcą wyjść z długów. Inspiruje i przynosi rozwiązania problemów za pomocą snów lub wizji. Przywraca harmonię między pierwiastkami żeńskimi i męskimi i pomaga w pogłębianiu ludzkich relacji, w szczególności między kobietą i mężczyzną.

Wese – Dodaje sił i odwagi w zmaganiach dnia codziennego. Wzmacnia poczucie własnej wartości i przyczynia się do osiągnięcia sławy, kariery i pomyślności materialnej.  Wykorzystywana egoistycznie dla zaspokojenia jedynie niskich pragnień, może przynieść zgubę.

Trado – jest mantrą Mistrzów Nauczycieli o czystych umysłach i sercach. Dodaje wewnętrznych sił i moc do czynienia dobra. Pomaga w prowadzeniu przykładnego życia.

Istra –  mantra wglądu, pozwalająca dotrzeć do przyczyn cierpienia i je zrozumieć, by odzyskać własną moc i przejąć kontrolę nad zdarzeniami. Poprawia uwagę i niweluje nawykowe, niekontrolowane reakcje.

Ladodeja – Wzmacnia i przyśpiesza proces tworzenia rzeczywistości z wizualizacji i myślokształtów. Dodaje wsparcia sił wyższych. Dodaje energii i pomaga oprzeć się niskim rządzom i pokusom. Odsłania własną ignorancję i pomaga się od niej uwolnić. Uwrażliwia na postrzeganie piękna świata.

Jedną z naszych wielkich i  potężnych mantr jest składająca się z  trzech słów: RADORO DARO SLAVO RADORO (РАДОРО)

Wprowadza równowagę energetyczną między częściami ciała i  niweluje zapory w  przepływie energii. Przywraca zerwane więzi międzyludzkie. Jest wibracją sprzyjającą szczęściu i dobremu losowi.

Radoro – Wprowadza równowagę sił (witalnych)
między częściami ciała
i niweluje zapory w przepływie energii.
Pomaga zbliżyć międzyludzkie relacje
[Восстанавливает разорванные связи- przywraca zerwane więzi].
Jest wibracją sprzyjającą dobremu losowi.

Daro – Uzdrawia/zapobiega konfliktom między sferami: ciało-duch.
Jest to potężna broń przeciwko złu.
Powtarzanie tej runy wnosi do życia człowieka
entuzjazm i obniża poczucie wszelkich obaw i lęków.

Slawo – Odcina napływ negatywnych emocji i myśli, wskazując jednocześnie na wewnętrzne źródło problemu.
Daje intuicyjną zdolność
do przystosowania się do zmian w życiu. Pomaga w codziennych czynnościach].
Dodaje sił.

Pozostałe Słowa Mocy

Wejar – pomaga w introspekcji, we wglądzie w prawdę o sobie. Przywraca umysł do rzeczywistości chwili obecnej. Agma przeznaczona w szczególności dla osób młodych i zagubionych.

Valve – pomaga w odkrywaniu i zdobywaniu nowych obszarów w życiu. Sprzyja nowym ideom i wyzwaniom.

Gara – pomaga w rozwiązywaniu problemów. Przyzywa dobre i pomocne duchy.

Era – dźwięk o energii chroniącej ognisko domowe i rodzinę. Przyspiesza wzrost dobrobytu, zarówno wewnętrznego jak i materialnego. Chroni przed ułudą, kłamstwem, oszustwem i złudzeniami.

Zargo – mantra zdrowia, sukcesu i magnetyzmu, pomagająca przyciągnąć partnera i korzystne sytuacje w życiu. Pomaga w realizacji planów.

Raga –mantra wojowników, daję siłę w walkach. Działa obronnie przeciwko czarom.

Zarrot – wspomaga Ragę swoją silną wolą i niezłomnością. Pomaga utrzymać motywację i wytrwałość w dążeniu do zamierzonych celów.

Warr – dodaje optymizmu w każdej sytuacji, pomagając dostrzec korzyści i wyciągnąć wnioski nawet z trudnych lub traumatycznych doświadczeń.

Yarga – mantra porządku i równowagi. Dodaje energii, przyciąga pieniądze.

Jarun – pomaga w uwalnianiu negatywnej karmy i pogodzeniu się z przeznaczeniem. Umożliwia rozpoznanie wzorców i obciążeń. Dodaje siły w beznadziei, wzmacnia wolę, pobudza rozum i usuwa świeże klątwy.

Kron – odcina połączenia od wampirów energetycznych. Przerywa wir niepowodzeń.

Svyatoche – przynosi światło w miejsce mroku, rozjaśnia umysł i serce. Beznadziejne z pozoru sytuacje zamienia w okazje i pomyślność. Przywraca dobry stan umysłu.

Vear – jest zastrzykiem ogromnej energii. Rozjaśnia sytuacje przez zrozumienie powtarzających się błędów.

Urra – mantra wiedzy i inteligencji.  Daje wgląd w boską jakość tworzenia. Jest ucieleśnieniem pierwotnych sił stwórczych. Pomaga w koncentracji intencji i woli, łatwo tworząc nowe sytuacje.

Zrozhden – mantra uzdrawiania. Pomaga w leczeniu i przywracania światła w życiu.

Radogoy – pomaga w komunikacji z przodkami, wzmacnia rodzinne więzy, daje wsparcie z ich strony.

Słowa Mocy powinny być wypowiadane, intonowane lub śpiewane zgodnie z melodią swojego serca, poddając się ich prowadzeniu i działaniu, co najmniej 70 razy o świcie. Idealna liczba powtórzeń wynosi 108.

Pozdrawiam z miłością Dziewanna.

źródło: https://www.youtube.com/results?search_query=bezchaosowania

25 Słowiańskich Słów Mocy – Agmy

 

Jedna uwaga do wpisu “Agmy sławiańskie Mantry, słowa mocy naszych Bogów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s