Skąd się biorą pasożyty i grzyby i jak się ich pozbyć?

Przyjmuje się, że 95% populacji jest zarażona pasożytami.
Dlaczego problem pasożytów dotyczy prawie każdego?

ziololecznictwo_1-900x600.jpg

Odpowiedź jest bardzo prosta wszelkie robaki i pasożyty odżywiają się resztkami odpadów metabolicznych do których należą grzyby, siarka, kwasy, śluz i niesprzyjające nam bakterie. Pasożyty żyją z białek, które nie zostały prawidłowo strawione, przeważnie są to białka odzwierzęce, których ludzki organizm nie umie strawić ponieważ nasz układ pokarmowy nie jest przystosowany do trawienia mięsa.
W jelitach znajdują się resztki nie strawionego pokarmu, które ulegają procesowi gnilnemu, a to sprzyja rozwojowi grzybów, robaków i wszelkich zapaleń.
Jeśli wychowałeś się na tradycyjnej, gotowanej diecie możesz być pewny, że masz pasożyty. Pasożyty bytujące w ludzkim organizmie wypróżniają się i w efekcie pozostawiają kwasotwórcze odpady metaboliczne w postaci kwasu moczowego. Kwas moczowy oprócz tego, że zatruwa cały organizm, uszkadza tkankę przewodu pokarmowego i tworzy zapalenia w jelitach.
Rozwijające się w ludzkim ciele pasożyty, mogą w wątrobie i trzustce tworzyć przywry przypominające meduzy, co może skończyć się poważniejszymi problemami.
W ludzkim organizmie może żyć ponad 300 gatunków pasożytów. Ludzi najczęściej atakują pasożyty zwierzęce, gdzie wyróżnia parę tysięcy odmian pasożytów wewnętrznych, wśród nich są: pierwotniaki (m.in. różne rodzaje lamblii), obleńce (owsiki, glisty, włosień) i płazińce (przywry i tasiemce) oraz rope wroms.
Wbrew obiegowemu poglądowi, że pasożyty żyją jedynie w naszym jelicie grubym, można je odkryć w każdej części naszego ciała. Żyją w płucach, mięśniach, stawach, wątrobie, przełyku, krwi, oczach, a także w mózgu. Dlatego środek, który używamy do odrobaczania powinien być wszechstronny, kompleksowy i musi dostawać się w raz z krwią do wszystkich organów i gruczołów oraz składać się z kilku silnych ziół.
Pasożyty których jesteś żywicielem potrafią samodzielnie myśleć, będą próbowały tobą rządzić, będą sterować twoim apetytem. Ciągła chęć na słone, tłuste chipsy, na słodycze itp. oraz kompulsywne objadanie się, to często właśnie sygnał, aby odrobaczyć się i zmienić swoje menu.

images   zdj. przywra trzustki

Dr. Morse pisze: „Mikroby mają zdolność manipulowania zachowaniem i nastrojem poprzez zmianę sygnałów neuronowych w nerwie błędnym, zmianą receptorów smaku, wytwarzanie toksyn, aby poczuć się źle i uwalniać korzyści chemiczne aby poczuć się dobrze. Będą wybierać taką żywność, która powoduje fermentację przetwory mączne, nabiał, sery. Pasożyty nie znoszą ziół, owoców i warzyw. Wszystkie pokarmy surowe są anty pasożytnicze”

Dlatego też na diecie owocowej i na diecie surowej warzywno owocowej pasożyty mają małe szanse na przeżycie i nie będą chciały rozwijać się w twoim organizmie. Wszelkie robaki i grzyby rozwijają się tylko w kwaśnym środowisku, owoce alkalizują i odkwaszają organizm i zmieniają całkowicie jego PH w takim środowisku pasożyty nie maja szans na przeżycie. Oczywiście osoby na diecie surowej czy owocowej również będą miały jakieś robaczki, ale zdecydowanie będą one słabsze i będzie ich dużo mniej. Tak naprawdę nie pozbędziemy się wszystkich pasożytów na całe życie, one będą się pojawiały, nawet po to aby nam o czymś przypomnieć, czy w czymś pomóc. Wszystko co żyje jest potrzebne, ale najważniejsze jest we wszystkim zachowanie balansu.

tasiemiec-nieuzbrojony-osiaga-dlugosc-od-4-do-nawet-10-metrow-tasiemiec-uzbrojony-jest-krotszy-osiaga-24-m-dlugosci zdj. tasiemiec nieuzbrojony

Doktor Morse pisze:

Owoce nie karmią pasożytów one je wyciągają i usuwają z ciała. Pasożyty nie cierpią pokarmów o odczynie zasadowym one rozwijają się tylko dzięki żywności kwasowo i śluzowo twórczej.

Jeśli więc zdecydujesz się zrobić dla siebie coś dobrego, czyli zmienić swoją dietę na żywą, pachnącą surową i roślinną, na początek koniecznie pomyśl o oczyszczaniu i odrobaczeniu. Będzie Ci o wiele łatwiej zrezygnować z pokarmów od których jesteś uzależniony i twój detoks będzie łagodniejszy. Bardzo pomocny będzie tu świeżo wyciskany sok z marchewki lub z pomarańczy, polecam z własnego doświadczenia.
Oczywiście zioła koniecznie należy włączyć. Jeśli chcesz możesz skorzystać zamieszczonego przeze mnie sposobu, jeśli nie poszukaj innego, na rynku roi się od wszelkiego rodzaju nalewek i mieszanek na pasożyty. Jeśli potrzebujesz wsparcia, porady lub chcesz poznać sekrety surowej diety, zapraszam na moją grupę na facebook – „Surowa kuchnia Dziewanny”.
https://www.facebook.com/groups/320736678721126

motylica wątrobowa                                                             Zdj. motylica wątrobowa

Bardzo skuteczny program opracowała doktor Hulda Clark, który opisuje w swojej książce „Kuracja życia”  Odkryła, że za pomocą tylko trzech ziół, spożywanych w tym samym czasie, jesteśmy w stanie usunąć ponad 100 rodzajów pasożytów z organizmu! Niestety aby usunąć wszystkie, nawet najbardziej oporne pasożyty stosując kurację Clark należy poddawać się dodatkowo zabiegowi zappowania. Zapper jest to zaprojektowane przez dr. Clark urządzenie, które generując odpowiednie częstotliwości, rozbija komórki pasożytów.
Mój program przeciw pasożytniczy oparłam na naukach dr. Morsa, książce Huldy Clark oraz wieloletnim doświadczeniu.
W przeciągu ostatnich 5 lat przewinęło się przez procesy u mnie setki osób, każda z tych osób podczas procesu przechodziła kurację odrobaczającą, która pomijając kilka wyjątków, zawsze była skuteczna.

z23001982IH,Giardia-lamblia---ten-pierwotniak-wywoluje-czesto-zdj. gardia lamblia

Jeśli jesteś na diecie tradycyjnej, czyli jesz wszystko począwszy od mięsa, skończywszy na chlebku, przed zastosowaniem kuracji usuwania pasożytów, potrzebujesz minimum tydzień przed kuracją zastosować lekką dietę, z dużą ilością świeżych owoców i warzyw oraz soków, oczywiście bez rafinowanego cukru, nabiału, zbóż, mięsa, cukru rafinowanego oraz wszystkich wysoko przetworzonych produktów.
W trakcie trwania kuracji konieczne jest również oczyszczanie jelit, za pomocą lewatywy oraz przyjmowanie ziół na ich bieżące oczyszczanie. W większości przypadków wskazane są również zioła na nerki oraz wątrobę.

glistnica-objawy-leczenie-BV-MV
zdj. glista ludzka
Przed oraz podczas stosowania kuracji jak już pisałam wyżej, bardzo ważna jest dieta, dlatego mój program się sprawdza, ponieważ kurację przeprowadzamy podczas procesu sokowego lub mono diety owocowej.
Pasożyty są wtedy wygłodzone i osłabione, dlatego łatwiej się ich pozbyć.
Prowadziłam różne kuracje, z zastosowaniem różnych mieszanek, ale zioła dr. Morsa sprawdzają się zawsze, w nawet najtrudniejszych przypadkach.
Stosuję nalewki dr. Roberta Morse Paradiste G, a dla osób, które z jakiś powodów nie mogą alkoholu, lub nie mogą stosować sokoterapii, badź diety surowej, stosuję kapsułki, również receptury dr. Morsa.
W wyjątkowych przypadkach stosuję nalewkę lub kapsułki w połączeniu z mieszanką mojego autorstwa. Łączę nalewkę z mieszankę kiedy mam do czynienia z bardzo zarobaczoną osobą (przywry trzustki, bruzdogłowiec szeroki, motylica krwi itp.).
Oryginalne nalewki i kapsułki dr. Morsa można zakupić w sklepie internetowym, link do sklepu
Na zamówienie mogę przygotować je również dla Ciebie osobiście, napisz do mnie maila zielnikdziewanna@gmail. com
lub wiadomość na moją stronę
Pamiętaj, że jakość ziół jest bardzo ważna, zioła muszą być zbierane i suszone własnoręcznie lub z dobrego źródła, to jest bardzo ważny czynnik aby kuracja była skuteczna. Zioła z apteki i sklepów są poddawane sterylizacji w wysokiej temperaturze, są też często ozonowane, zioła tracą podczas takiej sterylizacji większość substancji czynnych, a poddane zbyt wysokiej temperaturze tracą wszystkie olejki eteryczne.
Skład mojej autorskiej mieszanki
Wymieszać po 20 gramów:
vilcacora, łupina czarnego orzecha, jagody jałowca, liść oliwny, kora lapacho, tymianek, wrotycz, korzeń kurkumy, piołun.
1 dużą łyżkę stołową zalewamy 300 ml. wrzącej wody, zaparzamy 0,5 godziny. Pijemy dwa razy dziennie, rano na czczo i wieczorem. Mieszanki nie spożywamy nigdy po jedzeniu. Kurację stosujemy przez 30 dni, w razie potrzeby, w wyjątkowych przypadkach kurację powtarzamy po 14 dniach.
PODCZAS STOSOWANIA KURACJI OBSERWUJ CO WYDALASZ, JEŚLI WIDZISZ WYDALANE PASOŻYTY – KURACJA JEST SKUTECZNA. JEŚLI NIE, KURACJA JEST NIESKUTECZNA.
Czasami przeprowadzamy kurację jedną, drugą , trzecią, a lokator nie chce się wyprowadzić, bywają takie przypadki, szczególnie u osób, które są bardzo mocno zarobaczone, wtedy zaczynamy pracę na poziomie fizycznym oraz mentalnym.
Totalna biologia o pasożytach mówi tak: pożerają całą naszą energię. Pasożyt – np. tasiemiec jest odpowiednikiem sytuacji, w której ktoś dominuje nad innym człowiekiem, domagając się posłuszeństwa.
„ktoś mnie bezczelnie wykorzystuje (w domu, pracy) – pracuję jak wół dla kogoś kto korzysta z owoców mojej pracy, a ja nic z tego nie mam”,
„ktoś próbuje przejąć/przywłaszczyć coś co należy do mnie – mój pomysł, projekt itp.”, to może być również pamięć czegoś nieprzyjemnego np. molestowanie, naruszenie granic.
Przykład dotyczący matki wymagającej od dzieci sprzątania tak, aby wszystko było sterylne – tylko to może ją zadowolić. Przykład: “Idź, pościel swoje łóżko (zrób to tak a tak, upewnij się, że jesteś czysty itp.)”, “Możesz wyjść dopiero, kiedy dokończysz odrabianie lekcji”. A robaki to: konflikt oddzielenia: ”Robię wszystko, aby zadowolić moją obsesyjnie skrupulatną matkę, której poleceń muszę przestrzegać”. Konflikt dotyczy w szczególności obleńców (małych, pasożytniczych robaków, które gromadzą się w okolicach odbytu, aby go oczyścić). Jest to więc konflikt zadowolenia matki, odnoszący się do czystości odbytu.

Na pozostałe tematy – społeczne, urzędnicze, banków – jak przełożysz to na “ichny język” to działanie jest takie samo.
Tasiemiec (pasożyty) pożera całą naszą energię. Jest biologicznym odpowiednikiem sytuacji, w której ktoś dominuje nad innym człowiekiem, domagając się posłuszeństwa.

Z miłością Dziewanna. 💚

rope-1 zdj. rope wroms

Tutaj znajdziesz inne moje mieszanki
https://magicznyzielnikdziewanny.wordpress.com/2019/06/28/mieszanki-ziolowe/

Uwaga! Nie jestem lekarzem, jestem tylko skromną szamanką, nie musisz się ze mną zgadzać, a ja nie odpowiadam za złe zastosowanie lub zrozumienie wyżej wymienionych porad. Służą one wyłącznie w celach informacyjnych. Wszelkie kuracje lecznicze należy skonsultować z lekarzem. Albo lepiej z dobrym naturopatą.

19 uwag do wpisu “Skąd się biorą pasożyty i grzyby i jak się ich pozbyć?

 1. Witam serdecznie! Pytanie od laika,czy zmielone zioła,należy zjeść na sucho i popić woda,czy są zalewane woda,wrzątkiem? Lekko jestem zaskoczona ta metoda, choć wydaje się być tak prosta do przeprowadzenia,że aż chce się spróbować. Staram się jeść wszystko dla zbilansowania diety,ale wiem,że za dużo w niej cukru…bułeczek,ciasteczek i białego chleba,bo bardzo lubię piec…

  Polubienie

  1. Nie ma czegoś takiego jak zbilansowana dieta. Człowiek jest owocożercą, wszelki inny pokarm wyrządza naszemu organizmowi wielkie szkody. Zakwasza, zaśluzowuje i powoduje wszystkie te choroby na jaki cierpi dziś 99% społeczeństwa. Owoce, zielone liście w formie surowej zawierają wszystko czego potrzebuje nasz organizm w idealnej, przyswajalnej dla nas formie. Mity zbilansowanej diety pora wsadzić do lamusa. Polecam kanał dr. Roberta Morsa, gdzie dokładnie jest wytłumaczone dlaczego nasze społeczeństwo choruje. Jeśli chodzi o mieszankę, spożywamy na łyżeczce i popijamy wodą, dużą ilością wody. Ostrożnie aby nie zakrztusić się suchym proszkiem. Pozdrawiam.

   Polubienie

   1. Kurcze, normalnie nie komentuje, ale weszłam z powodu amanity i trochę czytam. No i tak się zastanawiam, bo większość dzikich zwierząt żyjących „wolno” w lasach ma pasożyty i ich surowa dieta,roślinna, ich przed nimi nie chroni, niestety. Poza tym, gdybyśmy mogli trawić wszystkie produkty roślinne,a tak nie jest 🤷‍♀️, niepotrzebne byłyby nalewki i maceraty, juz nie mówię o sokach, które na pewno naturalne nie są, bo sokowirówek w „przyrodzie” nie ma. Juz nie wspomnę o owocach, które u nas przez dużą część roku nie rosną. A jeśli juz mówić o „żywym” jedzeniu, to owoce mają największą energię tylko zaraz po zarwaniu z drzewa.(zdjęcia kilianowskie) No ale to już moje obserwacje. I owoce, niestety, też mają tendencje do fermentowania w jelitach, dlatego robi się z nich wino. Ale poza tym, pasożyty i ich wpływ, i zioła przez Panią podane faktycznie działają. 👍Pozdrawiam🙂. Choć w pewnych sprawach się nie zgadzam 😉❤️ Cóż inna szkoła szamanizmu najwyraźniej 😏

    Polubienie

 2. Cześć:) Czy pojawił się kolejny wpist/post/artykuł o metodzie dr Clark? Nie mogę go namierzyć, a jestem ciekawa tematu 🙂 jeśli nie to możesz polecić jakieś rzetelne polsko-języczne źródło informacji?

  Polubienie

   1. Czy moglabym prosic o kopie ksiazki Huldy Clark. Zakupilam Zapper I zaczelam stosowac jednak faknie by bylo przeczytac wiecej o tej metodzie.
    Pozdrawiam

    Polubione przez 1 osoba

   2. Dziękuję, znalazłam 🙂
    A powiedz Dziewanno, robiłaś kurację dr Clark? Z zapperem? Jakie masz doświadczenia?
    Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s